Střední průmyslová škola eletrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 28. 2.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
4.G Pred Pred
4.H Pred Pred
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Adámek Libor - HRA KNO CEH .. MIC - - - - -
Albrechtová Marie - NOV - JOZ JDL TRB BOU - - - -
Bednaříková Lea - JLK .... MAN DUS CEH .. - - - -
Braun Martin .. - - - RAI RAI RAI - - - -
Dvořáková Jana - - - PAC HAS - HUL - - - -
Hron Vladimír - .. - - POL - TRB - - - -
Jedličková Alena ..
Jelinková Jaroslava .. ..
Jiroutová Kateřina - - -
Kudrna Ivan - TIS TIS .. .. .. .... - - - -
Laubová Lenka - STE .... - KVE ORL - -
Novotná Jitka -
Svoboda Jaroslav FIS FIS TRU
Šeda Petr - KOU KOU SKR SKR PRI KAS - - - -
Švec Radim - ZAP BUA BUA - ZEM ZAP - - - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
B305 Absc Absc
D352 Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Boušková Pavlína
6 supl. (ALB) EN 3.A+ B203
Budina Martin
2 supl. (SVC) MA 1.D B101
3 supl. (SVC) MA 1.D B101
Čechlovská Dagmar
3 supl. (ADA) MA 4.H B305
5 supl. (BED) MA 4.E B303
Dus René
4 supl. (BED) WA 1.D B026
Fišar Petr
2 supl. (SVO) GT 1.G (S2) B201
3 supl. (SVO) GT 1.G (S2) B201
Hašková Alena
4 supl. (DVK) AJ 1.B (S1) B411
Hradský Pavel
1 supl. (ADA) FY 2.B (S2) B332
Hůlka Vladimír
6 supl. (DVK) AJ 1.G (S1) B323
Jedličková Alena
4 supl. (ALB) CJ 1.H B203
5. les.Obecný pedagogický dohled
Jelinková Jaroslava
1 supl. (BED) MA 2.E B102
3. les., 2. les.Obecný pedagogický dohled
Jozífová Irena
3 supl. (ALB) AJ 1.I B203
Kašpar Vladimír
6 supl. (SED) PS 3.F (HS3) A003
Knotek Jan
2 supl. (ADA) ZE 2.B (S2) B026
Koucký Miroslav
1 supl. (SED) PS 4.D (S1) A003
2 supl. (SED) PS 4.D (S1) A003
Kverek Česlav
4 supl. (LAU) AJ 3.G (S2) B130
Mannlová Kateřina
3 supl. (BED) MA 2.D D252
Michalec Milan
5 supl. (ADA) FY 1.D B330
Nová Jitka
1 supl. (ALB) AJ 3.J B203
Novotná Jitka
4. les.Obecný pedagogický dohled
Orlíček Miloš
5 supl. (LAU) AJ 3.D (S1) B125
Pácalová Pavlína
3 supl. (DVK) AJ 1.E (S1) B133
Poláčková Danuše
4 supl. (HRO) SV 3.I D352
Přívratský Zdeněk
5 supl. (SED) PS 3.F (HS3) A003
Raiter Pavel
4 supl. (BRN) MU 4.G (S2) A103
5 supl. (BRN) MU 4.G (S2) A103
6 supl. (BRN) MU 4.G (S2) A103
Sobolová Zdeňka
5 změna CJ 2.I B306
Svoboda Jaroslav
3. - 4. les., 2. les.Obecný pedagogický dohled
Škrlant Jiří
3 supl. (SED) PS 2.F (HS2) C217
4 supl. (SED) PS 2.F (HS2) C217
Štěpánek Ladislav
1 supl. (LAU) KT 3.A B202
Tisoň David
1 supl. (KUD) ZE 2.I (S1) B333
2 supl. (KUD) ZE 2.I (S1) B333
Trubák Zdeněk
5 supl. (ALB) CJ 4.A B203
6 supl. (HRO) DE 1.B B125
Truncová Tereza
4 supl. (SVO) GT 1.G (S2) B201
Venzara Robert
1 změna MA 4.B D352
Zapletal Miroslav
1 supl. (SVC) CT 1.A B206
6 supl. (SVC) CT 1.A B221
Zeman Jaroslav
5 supl. (SVC) FY 1.A B321
Změny v rozvrzích tříd
1.A
1 CT B206 supluje ZAP (SVC)
5 FY B321 supluje ZEM (SVC)
6 CT B221 supluje ZAP (SVC)
1.B
4 AJ S1 B411 supluje HAS (DVK)
6 DE B125 supluje TRB (HRO)
1.D
2 MA B101 supluje BUA (SVC)
3 MA B101 supluje BUA (SVC)
4 WA B026 supluje DUS (BED)
5 FY B330 supluje MIC (ADA)
1.E
3 AJ S1 B133 supluje PAC (DVK)
1.G
2 GT S2 B201 supluje FIS (SVO)
3 GT S2 B201 supluje FIS (SVO)
4 GT S2 B201 supluje TRU (SVO)
6 AJ S1 B323 supluje HUL (DVK)
1.H
4 CJ B203 supluje JDL (ALB)
1.I
3 AJ B203 supluje JOZ (ALB)
2.B
1 FY S2 B332 supluje HRA (ADA)
2 ZE S2 B026 supluje KNO (ADA)
2.D
3 MA D252 supluje MAN (BED)
2.E
1 MA B102 supluje JLK (BED)
2.F
3 PS HS2 C217 supluje SKR (SED)
4 PS HS2 C217 supluje SKR (SED)
2.I
1 ZE S1 B333 supluje TIS (KUD)
2 ZE S1 B333 supluje TIS (KUD)
5 CJ B306 změna SOB
3.A
1 KT B202 supluje STE (LAU)
6 EN B203 supluje BOU (ALB)
3.D
5 AJ S1 B125 supluje ORL (LAU)
6 CJ odpadá (BED)
3.F
5 PS HS3 A003 supluje PRI (SED)
6 PS HS3 A003 supluje KAS (SED)
3.G
4 AJ S2 B130 supluje KVE (LAU)
3.I
4 SV D352 supluje POL (HRO)
3.J
1 AJ B203 supluje NOV (ALB)
6 EN B203 supluje BOU (ALB)
4.A
5 CJ B203 supluje TRB (ALB)
4.B
1 MA D352 změna VEN
4.D
1 PS S1 A003 supluje KOU (SED)
2 PS S1 A003 supluje KOU (SED)
4.E
5 MA B303 supluje CEH (BED)
4.G
0 TV odpadá (BRN)
1 CJ odpadá (HRO)
4 MU S2 A103 supluje RAI (BRN)
5 MU S2 A103 supluje RAI (BRN)
6 MU S2 A103 supluje RAI (BRN)
2. - 3. les. Přednáška
4.H
3 MA B305 supluje CEH (ADA)
5. les., 4. les. Přednáška
1.V
3 CIT odpadá (KUD)
4 CIT odpadá (KUD)
5 CIT odpadá (KUD)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou