Střední průmyslová škola eletrotechnická a Vyšší odborná škola Pardubice
v
v

Změny v rozvrhu Friday 23. 2.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
4.ME Pred Pred
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Adámek Libor - KVA RAI KVA MIC BAB - - - - -
Cerman Luděk - KAS - STE KUD KAS .. - - - -
Hradský Pavel - PAN PAN RAI DUS NOV HEJ - - - -
Hrnčíř Petr .. -
Hron Vladimír .... -
Jirásek Lubomír - - - RUD JIO - - - - - -
Zapletal Miroslav <> <>
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
B306 Absc Absc Absc
E318 Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Babková Ivana
3 změna MA 2.ME B202
4 změna MA 2.ME B202
5 supl. (ADA) MA 3.E B202
Baklíková Ivona
2 změna SOC 1.SA+ B333
3 změna SOC 1.SA+ B333
4 změna SOC 1.SA+ B333
Boušková Pavlína
4 změna EN 3.E B206
Budina Petr
4 změna SOP 3.S D152
Dus René
4 supl. (HRA) VT 2.A C314
Hejna Petr
6 supl. (HRA) ZE 1.I (S1) EM-D
Hrabaň Václav
6 výměna << TK 1.H B401 z 21.2. 6. hod
Hrnčíř Petr
4. les., 3. les.Obecný pedagogický dohled
Jiroutová Kateřina
4 supl. (JRS) CJ 1.PE E322
4 odpadá CJ 4.ME
Kašpar Vladimír
1 supl. (CER) AT 3.B (S2) D053
5 supl. (CER) PA 4.I B322
Kudrna Ivan
4 supl. (CER) PA 3.J B103
Kvasničková Alena
1 supl. (ADA) FY 2.F (S2) B332
3 supl. (ADA) FY 1.D B330
Laubová Lenka
6 výměna >> AJ 1.H (S2) na 21.2. 6. hod
Levá Gabriela
2 změna MSP 3.S D152
3 změna MSP 3.S D152
Michalec Milan
4 supl. (ADA) MA 4.H B305
Nová Jitka
5 supl. (HRA) AJ 1.I (S1) D351
Panuška Ivan
1 supl. (HRA) IN 2.G (S1) D363
2 supl. (HRA) IN 2.G (S1) D363
Raiter Pavel
2 supl. (ADA) IN 2.F (S2) C316
3 supl. (HRA) VT 2.A C314
Rudolf Jiří
3 supl. (JRS) EM 1.PE E322
Šeda Petr
4 výměna >> OS 3.G (S2) na 22.2. 1. hod
5 výměna >> OS 3.G (S2) na 22.2. 2. hod
6 přesun >> OS 3.G (S2) na 21.2. 0. hod
Štěpánek Ladislav
3 supl. (CER) EK 2.I B101
4 výměna << EK 1.H (S2) EM-B z 5. hod
4 výměna >> EK 1.H na 5. hod
5 výměna << EK 1.H B104 z 4. hod
5 výměna >> EK 1.H (S2) na 4. hod
Švec Radim
4 výměna << DE 1.A B303 z 21.2. 1. hod
Věcek František
4 výměna << WD 3.G (S2) D253 z 22.2. 1. hod
5 výměna << WD 3.G (S2) D253 z 22.2. 2. hod
Zapletal Miroslav
4 výměna << CT 1.H (S1) B221 z 5. hod
4 výměna >> CT 1.A na 21.2. 1. hod
Zeman Jaroslav
6 přesun << EN 2.H B026 z 21.2. 1. hod
Změny v rozvrzích tříd
1.A
4 DE B303 výměna << SVC z 21.2. 1. hod
4 CT výměna >> na 21.2. 1. hod
1.D
3 FY B330 supluje KVA (ADA)
1.H
4 EK S2 EM-B výměna << STE z 5. hod
4 CT S1 B221 výměna << ZAP z 5. hod
4 EK výměna >> na 23.2. 5. hod
5 EK B104 výměna << STE z 4. hod
5 EK S2 výměna >> na 23.2. 4. hod
5 CT S1 výměna >> na 23.2. 4. hod
6 TK B401 výměna << HRB z 21.2. 6. hod
6 AJ S2 výměna >> na 21.2. 6. hod
6 CT S1 výměna >> na 21.2. 6. hod
1.I
5 AJ S1 D351 supluje NOV (HRA)
6 ZE S1 EM-D supluje HEJ (HRA)
1.PE
3 EM E322 supluje RUD (JRS)
4 CJ E322 supluje JIO (JRS)
2.A
3 VT C314 supluje RAI (HRA)
4 VT C314 supluje DUS (HRA)
2.F
1 FY S2 B332 supluje KVA (ADA)
2 IN S2 C316 supluje RAI (ADA)
2.G
1 IN S1 D363 supluje PAN (HRA)
2 IN S1 D363 supluje PAN (HRA)
2.H
6 EN B026 přesun << ZEM z 21.2. 1. hod
2.I
3 EK B101 supluje STE (CER)
2.ME
3 MA B202 změna BAB
4 MA B202 změna BAB
3.B
1 AT S2 D053 supluje KAS (CER)
3.E
4 EN B206 změna BOU
5 MA B202 supluje BAB (ADA)
3.G
4 WD S2 D253 výměna << VEC z 22.2. 1. hod
4 OS S2 výměna >> na 22.2. 1. hod
5 WD S2 D253 výměna << VEC z 22.2. 2. hod
5 OS S2 výměna >> na 22.2. 2. hod
6 OS S2 přesun >> na 21.2. 0. hod
3.J
4 PA B103 supluje KUD (CER)
4.H
4 MA B305 supluje MIC (ADA)
4.I
5 PA B322 supluje KAS (CER)
6 PA odpadá (CER)
4.ME
4. les., 3. les. Přednáška
1.SA
2 SOC B333 změna BAK
3 SOC B333 změna BAK
4 SOC B333 změna BAK
1.SB
2 SOC B333 změna BAK
3 SOC B333 změna BAK
4 SOC B333 změna BAK
3.S
2 MSP D152 změna LEV
3 MSP D152 změna LEV
4 SOP D152 změna BUD
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou